Aktualności

Witamy na naszej stronie

Zachęcamy do zapoznania się z jej zawartością oraz do skorzystania z propozycji imprez turystycznych przygotowanych przez nasz Oddział. Z planowanymi wycieczkami można zapoznać się w dziale Kalendarz Imprez, natomiast z tymi, które odbędą się w najbliższym czasie, poniżej.


Odznaka PTTK Korona Beskidu Niskiego

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem odznaki „Korona Beskidu Niskiego”. Więcej informacji uzyskacie Państwo klikając na powyższy emblemat.


Zapraszamy na Walne Zebranie Założycielskie Klubu Turystyki Rowerowej 1 marca 2018 r. w kawiarni Parkowej.


Osobom zapisanym na wycieczki zagraniczne przypominamy o zabraniu ważnych dowodów osobistych lub paszportów, ze względu na wzmożone kontrole na granicach.


Osoby  zapisane na wycieczki (wyszczególnione poniżej) prosimy  o wpłaty  zaliczek w wysokości 20% ceny  wycieczki oraz o  uzupełnienie danych w celu  wygenerowania umowy. 

Babia Góra – 10.03.2018 (95 zł- członkowie PTTK, 100 zł-  niezrzeszeni)

Dzień Kobiet w Chochołowskich Termach – 10.03.18 (130 zł)

Toruń – Trójmiasto – Hel – Malbork 27.04-01.05.18

Starostyna – Pikuj 28-30.04.18

Szwajcaria Helwetyckie specjały 28/29.04-06.05.18

Mołdawia Kresy  Wschodnie 30.04.-05.05.18

Praga 01.05-03.05.18, 13-15.07.18, 16-18.08.18

Warszawa 01.05-03.05.18

Zakarpacie 04-06.05.18

Połonina Borżawa 19-20.05.18

Wilno – Ryga – Tallin – Petersburg 06.05-03.06.18

Bawaria 30.05-03.06.18

Gorgany  z Osmołody 30/31.05-03.06.18

Rumunia Maramuresz 31.05-03.06.18, 28.06-01.07.18

Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny  Jeleniogórskiej 31.05-03.06.18

Słowacja ( ścieżka w koronach  drzew) 16-17.06.18, 11-12.08.18

Czarnohora i Połoniny Hryniawskie 20-24.06.18

Słowenia Chorwacja 23-30.06.18

 Wrocław Moszna 7-8.07.18

Czarnohora i Świdowiec 11-15.07.18

Bułgaria Złote Piaski 23-31.07.18

Połonina Krasana – Gorgany 27-29.07.18

Gorgany Wschodnie 08-12.08.18

Salzburg 10-14.08.18

Gorgany  z Osmołody 23/24-26.03.18

Bośnia i Harcegowina + Chorwacja 08-15.09.18

 

 


PROPOZYCJE NAJBLIŻSZYCH WYCIECZEK

 

Zakopane – Śnieżny Labirynt

25.02.2018 r.

Zapraszamy


Kaziuki w Wilnie

02-04.03.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Wilna.


Truskawiec „Po zdrowie i wypoczynek”

09-11.03.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Truskawca.


Babia Góra

10.03.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę na Babią Górę.


Chochołowskie termy

10.03.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę na baseny termalne.


LWÓW

17.03.2018 r.

Zapraszamy


Lipnica Murowana

25.03.2018 r. 

Zapraszamy


Kalwaria Pacławska

25.03.2018 r.

Zapraszamy


WIELKOPIĄTKOWA DROGA KRZYŻOWA – SMEREK

30.03.2018 r.

Zapraszamy


Truskawiec ” Po zdrowie i  wypoczynek”


13 – 15.04.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Truskawca


WEEKEND W TRUSKAWCU

13-15.04.2018 r.

20-22.04.2018 r.

Zapraszamy


Truskawiec – Pobyt sanatoryjny „Wiktor”

13 – 22.04.2018 r.

Zapraszamy do Truskawca


Wieliczka – Wadowice

14.04.2018 r.

Zapraszamy


LWÓW WIECZOROWĄ PORĄ

21 – 22.04.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę


Najpiękniejszy wiosenny ogród świata
Holandia

20-23.04.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Holandii.


Toruń – Trójmiasto – Hel – Malbork

27.04-01.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Toruń-Trójmiasto-Hel-Malbork.


Ostra Hora – Pikuj

28-30.04.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Ostra Hora – Pikuj.


PETERSBURG – PÓŁNOCNA WENECJA

28.04 – 05.05.2018 r.

Zapraszamy  na wycieczkę


Szwajcaria – Helwetyckie Specjały

28/29.04-06.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Szwajcarii.


Mołdawia – Kresy Wschodnie

 

30.04-05.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Mołdawia-Kresy Wschodnie.


„Koleją Franciszka Józefa na Zakarpaciu”

SIANKI – WOŁOSIANKA- przejazd Karpacką Koleją

01.05.2018 r.

Zapraszamy 

 


Sostofurdo

01-02.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę na Węgry.


Praga

01-03.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Pragi.


Warszawa

01-03.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Warszawy.


Zakarpacie

04-06.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Zakarpacie.


Łańcut – Markowa

12.05.2018 r.

Zapraszamy


Truskawiec ” Po zdrowie i  wypoczynek” 

18-20.05.2018 r.

Zapraszamy


LWÓW WIECZOROWĄ PORĄ

12-13.05.2018 r.

Zapraszamy


ZAMOŚĆ I ROZTOCZE

19- 20.05.2018 r.

Zapraszamy  na wycieczkę 


Połonina Borżawa

19-20.05.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Połonina Borżawa.


BARANIA GÓRA – PILSKO

26-27.05.2018 r.

Zapraszamy

 


Bałkańska Pętla

25.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Bałkańska Pętla.


Wilno – Ryga – Tallin – PETERSBURG

26.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Litwy, Łotwy, Estonii i Rosji.


Gruzja

26.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Gruzji.


W alpejskiej krainie baśniowych zamków
Bawaria

 

30.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Bawarii.


Gorgany z Osmołody

30/31.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Gorgany z Osmołody.


Maramuresz + przejazd kolejką Mocanita
Rumunia

31.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Rumunii.


Hajduszoboszlo

31.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Hajduszoboszlo.


Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej + Sudety

31.05-03.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Doliną Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.


Sandomierz – Baranów Sandomierski

09.06.2018. r.

Zapraszamy


Truskawiec ” Po zdrowie i wypoczynek”


08 – 10.06.2018 r.

Zapraszamy  na wycieczkę do Truskawca


Bałkany 10 dni
(zwiedzanie + wypoczynek)

15-24.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę na Bałkany.


Ścieżka w koronach drzew
Słowacja

16-17.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę na Słowację.


Weekendowa Polska cz.3

PIENINY

16-17.06.2018 r.

Zapraszamy


  Czarnohora i Połoniny Hryniawskie

20 – 24.06.2018 r.

 

Zapraszamy  na wycieczkę Czarnohora i Połoniny Hryniawskie 


Bułgaria

22-29.06.2018 r.

Zapraszamy na wczasy w Bułgarii.


Skandynawia

23.06-01.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Skandynawii.


Chorwacja – Słowenia

 

23-30.06.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Chorwacji i Słowenii.


Weekendowa Polska cz.4 

Od piasków pustyni po dolinę Prądnika

30.06-01.07.2018 r.

Zapraszamy


Maramuresz + przejazd kolejką Mocanita
Rumunia

28.06-01.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Rumunii.


Budapeszt – Eger

30.06 – 01.07.2018 r.

Zapraszamy  na wycieczkę do  Budapesztu


Sostofurdo

30.06-01.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę na Węgry.


ŚLADAMI BOHATERÓW TRYLOGII 

05 – 08.07.2018 r. 

Zapraszamy  na wycieczkę  na Ukrainę


Wrocław – Moszna

07-08.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Wrocław-Moszna.


Serbia

08-14.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Serbii.


Czarnohora i  Świdowiec

11 -15.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Czarnohora i Świdowiec


Praga

13-15.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Pragi.


Berlin – Poczdam – Drezno

19 – 22.07.2018 r.

Zapraszamy  na wycieczkę 


Wiedeń + Dolina Wachau 

20-22.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do  Wiednia 


Weekendowa Polska cz.5 

Zamki  Małopolskie

21-22.07.2018 r.

Zapraszamy


Bułgaria – Złote Piaski

23-31.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Bułgarii.


Białoruś

24-29.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę na Białoruś.


FESTIWAL  COUNTRY MRĄGOWO

26-29.07.2018 r.

Zapraszamy


Połonina Krasna – Gorgany

27-29.07.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Połonina Krasna – Gorgany.


Budapeszt – Eger 

04 – 05.08.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do  Budapesztu


Weekendowa Polska cz. 6

Kielecczyzna – Góry  Świętokrzyskie, wioski i  klasztory

04-05.08.2018 r.

Zapraszamy


Białoruś

07 – 12.08.2018 r.

Zapraszamy


GORGANY WSCHODNIE

08 – 12.08.2018

Zapraszamy  na wycieczkę w Gorgany 


Salzburg + Kraina jezior alpejskich

10-14.08.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Salzburga.


Słowacja: ścieżka w koronach drzew
11 – 12.08.2018

Zapraszamy  na wycieczkę na Słowację

 


Hajduszoboszlo

12-15.08.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Hajduszoboszlo.


Jastrzębia Góra
Wczasy nad Bałtykiem

12-22.08.2018 r.

Zapraszamy na wczasy nad Bałtykiem.


Litwa

14-19.08.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Litwy.


Praga

16-18.08.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Pragi.


Gorgany z Osmołody

23/24-26.08.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Gorgany z Osmołody.


Czeskie Uzdrowiska

23-26.08.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Czeskich uzdrowisk.


Weekendowa Polska cz.7

Zachodnia Małopolska

25-26.08.2018 r.

Zapraszamy


 

Bośnia i Hercegowina + Chorwacja

08-15.09.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Bośni i Hercegowiny oraz Chorwacji.


Czarnogóra

22-29.09.2018 r.

Zapraszamy na wczasy w Czarnogórze.


Oktoberfest

27-30.09.2018 r.

Zapraszamy na wycieczkę Oktoberfest.


Jubileuszowa pielgrzymka do Rzymu z okazji 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża  14-19.10.2018 r.

Zapraszamy