Zdobywcy Korony Beskidu Niskiego

 

W tym miejscu można znaleźć informacje o zdobywcach Korony Beskidu Niskiego.Odznaka PTTK Korona Beskidu Niskiego

Nr weryfikacji Nazwisko i Imię Miejscowość zamieszkania zdobywcy
1/2015
Kiełtyka Józef
Jasło
2/2015
Wiącek Konrad
Jasło
3/2015
Lukas Tomasz
Rzgów
4/2015
Borkowski Piotr
Jasło
5/2015
Borkowski Aleksander
Jasło
6/2015
Racińska Danuta
Łódź
7/2015
Grzelak Mirosław
Łódź
8/2015
Milewska Aleksandra
Nowe Miasto Lubawskie
9/2015
Wąsowski Krzysztof
Warszawa
10/2015
Dziubaszewska Ewa
Rymanów
11/2015
Dziubaszewski Tomasz
Rymanów
12/2015
Furmanek Czesław
III krotny Zdobywca
Trzcinica
13/2015
Gorczyca Michał
Jasło
14/2015
Setlak Stanisław
Jasło
15/2015
Gajny Gabriela
Jasienica
16/2015
Gajny Krzysztof
Jasienica
17/2016
Stanek Paulina
Dębowiec
18/2016
Mikołajczyk Marek
Dębowiec
19/2016
Lackosz Agnieszka
Gorzyce
20/2016
Lackosz Tomasz
Gorzyce
21/2016
Michalski Tomasz
Legnica
22/2016
Rożkowicz Lucyna
Cieszyn
23/2016
Wiewióra Krystyna
Tworkowa
24/2016
Michalska Krystyna
Iwonicz
25/2016
Pawłowska Joanna
Jasło
26/2016
Sokołowski Marcin
Jasło
27/2016
Setlak Grażyna
Jasło
28/2016
Fabrykowski Mariusz
Lubin
29/2016
Binkowicz Jakub
Lubla
30/2016
Binkowicz Sebastian
Lubla
31/2016
Binkowicz Renata
Lubla
32/2016
Binkowicz Sławomir
Lubla
33/2016
Kusiak Janusz
Sanok
34/2016
Metych Dawid
Sądkowa
35/2016
Morelowski Stefan
Nawsie Kołaczyckie
36/2016
Majewski Piotr
Frysztak
37/2016
Tomczyk Tadeusz
Jasna, woj. Łódzkie
38/2016
Witkoś Potr
Sanok
39/2016
Witkoś Bożena
Sanok
40/2016
Midura Daniel
Czudec
41/2017
Kuś Magdalena
Jasło
42/2017
Kuś Stanisław
Jasło
43/2017
Wrona Tomasz
Warzyce
44/2017
Janiszewska Magdalena
Breń
45/2017
Czosnyka Gabriel
Tarnów
46/2017
Budziak Łukasz
Jasło
47/2017
Witalec Piotr
Jasło
48/2017
Paterak Joanna
Opole
49/2017
Paterak Tomasz
Opole
50/2017
Świątek Elżbieta
Jasło
51/2017
Bator Stanisław
Jasło
52/2017
Kaczmarczyk Krzysztof
Jasło
53/2017
Krzysztyniak Robert
Dobieszyn
54/2017
Gołębiowska Helena
Siepietnica
55/2017
Gołębiowski Sławomir
Siepietnica
56/2017
Furmanek Czesław
III krotny Zdobywca
Trzcinica
57/2017
Fabisz Jolanta
Rymanów Zdrój
58/2017
Wojtowicz Leszek
Drołtowice
59/2017
Wojtowicz Małgorzata
Drołtowice
60/2017
Śliż Milena
Jasło
61/2017
Śliż Krystian
Jasło
62/2017
Piotrowska Ewa
Sanok
63/2017
Ciupka Krystyna
Nowosielce
64/2017
Zabłotna-Worek Lucyna
Sanok
65/2017
Kasprzyk Krzysztof
Dobczyce
66/2017
Kasprzyk Stanisław
Dobczyce
67/2017
Tatuśko Joanna
Lubin
68/2017
Kloch Monika
Mielec
69/2017
Woźniak Arkadiusz
Mielec
70/2017
Karwowska Agata
Kraków
71/2017
Kozak Mirosław
Kraków
72/2017
Lemoch Piotr
Kraków
73/2017
Lemoch Adam
Kraków
74/2017
Opalski Dariusz
Kraków
75/2017
Karamon Agata
Tarnowiec
76/2017
Wagowska Anna
Klimkówka
77/2017
Wagowski Jakub
Klimkówka
78/2017
Wagowska Wiesława
Klimkówka
79/2017
Wagowski Waldemar
Klimkówka
80/2017
Moskal Elżbieta
Dobczyce
81/2017
Warchoł Ireneusz
Korczyna
82/2017
Czech Rafał
Kobylanka
83/2018
Nitka Andrzej
Łaski
84/2018
Rojek Jakub
Ropica Polska
85/2018
Furmanek Czesław
III krotny zdobywca
Trzcinica
86/2018
Ciepiela Patryk
Kraków
87/2018
Węgrzyn Rafał
Gruszowiec
88/2018
Różalski Krzysztof
Nienaszów
89/2018
Hromada Marek
Gliwice
90/2018
Warunek Dorota
Świerzowa Polska
91/2018
Warunek Eryk
Świerzowa Polska
92/2018
Janik Piotr
Zręcin
93/2018
Kopeć Marcin
Błonie
94/2018
Chmura Ryszard
Warszawa
95/2018
Szmidt Kazimiera
Strzegom
96/2018
Wiącek Andrzej
Świebodzice
97/2018
Górawska Ewa
Wrocław
98/2018
Tokarz Radosław Jan
Wroclaw
99/2018
Bobusia Daniel
Dobieszyn
100/2018
Madej Magdalena
Bzianka
101/2018 Subik Barbara Krosno